موزیک پلیر حرفه ای

اولین برنامه موزیک پلیر حرفه ای با امکان شخصی سازی و ویجت به صورت کاملا رایگان. از دست ندهید...

دانلود رایگان
اپل اجازه استفاده از آیفون به عنوان ترازوی دیجیتال را نمی‌دهد

اپل اجازه استفاده از آیفون به عنوان ترازوی دیجیتال را نمی‌دهد

اپل اجازه استفاده از آیفون به عنوان ترازوی دیجیتال را نمی‌دهدReviewed by Milad Mardiha on Nov 2Rating: 4.5اپل اجازه استفاده از آیفون به عنوان ترازوی دیجیتال را نمی‌دهددر حالی که بیشتر اوقات برای نشان دادن لمس سه بعدی آیفون 6اس و 6اس پلاس از قرار دادن جسمی روی نمایشگر این گوشی‌ها و محاسبه وزن جسم توسط آیفون استفاده...

در حالی که بیشتر اوقات برای نشان دادن لمس سه بعدی آیفون ۶اس و ۶اس پلاس از قرار دادن جسمی روی نمایشگر این گوشی‌ها و محاسبه وزن جسم توسط آیفون استفاده می‌کنند، به نظر می‌رسد اپل به استفاده از لمس سه بعدی آیفون برای وزن کردن اجسام سبک چندان علاقه‌ای ندارد.

لمس سه‌بعدی آیفون‌های جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند اجسام سبک را وزن کنند، اما به نظر می‌رسد اپل تصمیم ندارد اجازه چنین کاری را بدهد. این شرکت اپلیکیشن‌هایی را که با این هدف ساخته شده‌اند رد می‌کند و به آنها اجازه حضور در اپ استور را نمی‌دهد.

یکی از توسعه‌دهندگان iOS، به نام Ryan McLeod، گفته که اپل اپلیکیشن ترازوی دیجیتالی را، که او برای وزن کردن اجسام با قرار دادن آنها روی نمایشگر آیفون ساخته، رد کرده است. این توسعه‌دهنده می‌گوید که پس از مشکلات زیادی که برای ساختن این اپ داشته (برای مثال، باید روی نمایشگر آیفون چیزی گذاشت تا شبیه انگشت باشد و بعد جسم مورد نظر را روی آن قرار داد) متوجه می‌شود که اپل اپلیکیشن او را رد کرده است.

اپل به‌طور رسمی چیزی در این مورد نگفته، اما در پاسخ به توسعه‌دهنده Gravity گفته است که کانسپت این اپ برای اپ استور مناسب نیست. McLeodعنوان کرده که امیدوار است Gravity به‌زودی جای خود را در اپ استور باز کند و کاربران بتوانند به عنوان اپلیکیشنی کاربردی و ساده از آن استفاده کنند.

منبع: Gsm


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *