موزیک پلیر حرفه ای

اولین برنامه موزیک پلیر حرفه ای با امکان شخصی سازی و ویجت به صورت کاملا رایگان. از دست ندهید...

دانلود رایگان
بلاک شدن لینک های تلگرام در واتس اپ

بلاک شدن لینک های تلگرام در واتس اپ

بلاک شدن لینک های تلگرام در واتس اپReviewed by Milad Mardiha on Dec 2Rating: 5.0بلاک شدن لینک های تلگرام در واتس اپاپلیکیشن واتس‌اپ، در حرکتی عجیب، آدرس هایی را که در آنها لینک های تلگرام وجود داشته باشد مسدود می‌کند و به کاربران خود اجازه کلیک کردن روی آنها یا کپی...

اپلیکیشن واتس‌اپ، در حرکتی عجیب، آدرس هایی را که در آنها لینک های تلگرام وجود داشته باشد مسدود می‌کند و به کاربران خود اجازه کلیک کردن روی آنها یا کپی کردن این پیام‌ها را نمی‌دهد.

سرویس پیام‌رسان واتس‌اپ لینک‌های ارسالی از تلگرام را بلاک کرده است. با این تغییر، وقتی کاربران لینکی مربوط به آدرس http://telegram.com برای دوستان خود در واتس‌اپ ارسال کنند، آن لینک غیرقابل کلیک می‌شود و فقط به‌صورت متن ساده نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، کاربران حتی قادر نیستند این لینک‌های تلگرام را کپی یا فوروارد کنند.

این تغییر فعلا در اپلیکیشن اندروید واتس‌اپ به وجود آمده و تلگرام نیز آن را تایید کرده است، اما به نظر نمی‌رسد که این شرکت نگران این موضوع باشد. سخنگوی تلگرام می‌گوید فیس‌بوک (صاحب واتس‌اپ) گفته این مورد به‌دلیل فیلترینگ هوشمند ایجاد شده، اما هنوز فیس‌بوک یا واتس‌اپ رسما صحبتی در این مورد نکرده‌اند.

منبع: Gsm


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *