موزیک پلیر حرفه ای

اولین برنامه موزیک پلیر حرفه ای با امکان شخصی سازی و ویجت به صورت کاملا رایگان. از دست ندهید...

دانلود رایگان
بنچمارک های گلکسی اس ۷ را مشاهده کنید

بنچمارک های گلکسی اس ۷ را مشاهده کنید

بنچمارک های گلکسی اس 7 را مشاهده کنیدReviewed by Milad Mardiha on Sep 25Rating: 4.0بنچمارک های گلکسی اس 7 را مشاهده کنیدسامسونگ گلکسی اس6 گذشته است و کم‌کم خبرهای مربوط به مدل اس7 در حال پر و بال گرفتن است؛ اکنون بنچمارک‌های گلکسی اس 7 با پردازنده اسنپدراگون 820 مشاهده شده

مدتی از عرضه سامسونگ گلکسی اس۶ گذشته است و کم‌کم خبرهای مربوط به مدل اس۷ در حال پر و بال گرفتن است؛ اکنون بنچمارک‌های گلکسی اس ۷ با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ مشاهده شده است.

با این که کوالکام یکی از برجسته‌ترین شرکت‌ها در صنعت ساخت پردازنده‌های رده‌بالاست، این موضوع که شرکت‌هایی نظیر سامسونگ با به‌کارگیری چیپ‌های ساخت خود، نظیر Exynos، سعی می‌کنند وابستگی‌شان را به شرکت‌های شخص ثالث کاهش دهند برای مدیران کوالکام نگران‌کننده است.

پیش از این حرف‌وحدیث‌هایی شنیده بودیم از این که سامسونگ گلکسی اس۷ به پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز می‌شود. با توجه که این شایعات بسیار پیش از موعد مورد انتظار منتشر شده بود، نمی‌توانستیم به آنها استناد کنیم و بر این اساس بگوییم چنین موضوعی به حقیقت می‌پیوندد. اما پس از گذشت چند وقت از انتشار نخستین شایعات در این خصوص، امروز شاهد رسانه‌ای شدن نتایج بنچمارک‌هایی هستیم که به سامسونگ گلکسی اس۷ و چیپ اسنپدراگون ۸۲۰ نسبت داده می‌شوند.

طبق بنچمارک‌های جدیدی که در سرویس اجتماعی Weibo منتشر شده‌اند، می‌بینیم که سامسونگ در حال تست و ارزیابی گلکسی اس۷ مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰-B است. این چیپ نه‌تنها در قیاس با مدل ۸۱۰، بلکه هنگام مقایسه با مدل ۸۲۰-A نیز برتری خود را به رخ می‌کشد. مدل B در حالت پردازش تک‌هسته‌ای ۱.۳۸ برابر و در حالت پردازش نقطه شناور ۱.۷۷ برابر سریع‌تر از مدل A است. ناگفته پیداست که کوالکام برای باقی ماندن در کارزار گجت‌های هوشمند و جلب توجه شرکت‌هایی نظیر سامسونگ به دنبال رد کردن مرزهای فعلی است؛ رویکردی که برای مثال در مدل ۸۲۰ به تولید دو نسخه B و A منجر شده است.

بنچمارک های گلکسی اس 7

در حال حاضر مشخص نیست آیا کوالکام و سامسونگ برای استفاده از اسنپدراگون ۸۲۰-B در گلکسی اس۷ به توافق رسیده‌اند یا نه، اما به‌هرحال جالب است که می‌بینیم رقابت موجود در صنعت گوشی‌های هوشمند چگونه استانداردهای موجود را روزبه‌روز فراتر می‌برد.

نظر شما درباره بنچمارک های گلکسی اس ۷ چیست؟

منبع: Gsm


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *