موزیک پلیر حرفه ای

اولین برنامه موزیک پلیر حرفه ای با امکان شخصی سازی و ویجت به صورت کاملا رایگان. از دست ندهید...

دانلود رایگان
محبوبیت ۱۰۰ میلیونی تلگرام

محبوبیت ۱۰۰ میلیونی تلگرام

اگرچه برنامه تلگرام برای مردم ایران شناخته شده است اما محبوبیت این برنامه تنها به ایران محدود نمی شود و هم اکنون این شرکت بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر روزانه دارد.

اخیرا تلگرام اعلام کرده است که پیام رسان رمزنگاری شده موبایلی اش رکورد بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه را پشت سر گذاشته گذاشته است. مارس سال ۲۰۱۴ بود که تلگرام اعلام کرد ۳۵ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و این بدان معناست که تلگرام توانسته در مدتی کمتر از دو سال کاربران خود را ۳ برابر نماید.

Telegram

براساس اطلاعیه تلگرام، اکنون کاربرانی از ۲۰۰ کشور مختلف از تلگرام استفاده می کنند و روزانه ۱۵ میلیارد پیام از این طریق رد و بدل می شوند. همچنین براساس گفته مدیر عامل این شرکت، پاول دورف، روزانه ۳۵۰ هزار کاربر جدید به تلگرام ملحق می شوند.

در چند روز اخیر UPDATE جدیدی برای این برنامه ارایه شد که قابلیت های مدیریت گروه و کانال ها را بهبود بخشید. قابلیت هایی از قبیل:

  • امکان ویرایش نمودن پیام های ارسال شده توسط مدیر در کانال ها و سوپرگروه ها
  •  امکان درج امضا برای مدیر کانال
  • امکان ارسال پیام در کانال ها در حالت سکوت

رشد زیاد کاربران تلگرام زنگ خطر را برای WHATSAPP و FACEBOOK به صدا در اورده است، اگرچه WHATSAPP با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و FACEBOOK با بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه در صدر محبوبیت قرار دارند و فاصله آن ها با رقیب هایی همچون تلگرام زیاد است ولی پیش بینی می شود در اینده ای نزدیک تلگرام به جایگاه آن ها می رسد.

یکی از دلایل اصلی اسقبال کاربران از تلگرام رمزنگاری قدرتمند این برنامه است. بسیاری از مردم سکرت چت را مهم ترین قابلیت این برنامه می دانند؛ قابلیتی که به کاربر امکان حذف پیام و تنظیم زمان برای نابود شدن خودبه خود مکالمه را می دهد. هم چنین به علت رمزنگاری نفر به نفر امکان نفوذ به آن بسیار کم می باشد.

منبع: GSM


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *