موزیک پلیر حرفه ای

اولین برنامه موزیک پلیر حرفه ای با امکان شخصی سازی و ویجت به صورت کاملا رایگان. از دست ندهید...

دانلود رایگان
چطور عکس‌ های Camera Roll را در ویندوز فون حذف کنیم؟

چطور عکس‌ های Camera Roll را در ویندوز فون حذف کنیم؟

چطور عکس‌ های Camera Roll را در ویندوز فون حذف کنیم؟Reviewed by Milad Mardiha on Oct 5Rating: 4.0چطور عکس‌ های Camera Roll را در ویندوز فون حذف کنیم؟انتخاب کردن تعداد زیادی عکس هم ساده نیست و باید دنبال راهی بود تا همه عکس‌ها را با هم انتخاب کرد. در ویندوز فون برای انجام دادن این کار راهی ساده پیش روی

دوربین‌ گوشی‌های همراه هر روز بهتر از روز قبل می‌شود و کاربران هم عکس‌های بیشتری ثبت می‌کنند. برخلاف گذشته و دوران دوربین‌های آنالوگ، کاربران دیگر مجبور نیستند عکس را با دقت زیاد ثبت کنند، بلکه از هر صحنه عکس‎های بیشماری می‌گیرند تا بعد از میان آنها انتخاب کنند. اما مشکلی که وجود دارد عکس‌های اضافی است که بعدا روی گوشی‌تان جا خوش می‌کنند و اغلب هم به دست فراموشی سپرده می‌شوند. تنها وقتی یاد این عکس‌ها می‌افتیم که می‌بینیم بخش زیادی از حافظه گوشی ما را اشغال کرده‌اند!

با اینکه نیازی نیست عکس‌ها تک‌تک حذف شوند، حتی انتخاب کردن تعداد زیادی عکس هم ساده نیست و باید دنبال راهی بود تا همه عکس‌ها را با هم انتخاب کرد. در ویندوز فون برای انجام دادن این کار راهی ساده پیش روی شما قرار دارد.

با ما همراه باشید تا مراحل این کار را به شما نشان دهیم.

آموزش حذف یکجای تصاویر Camera Roll در ویندوز فون

وارد بخش Photos شوید.

به چپ سوایپ کنید تا آلبوم‌ها را ببینید.

آلبوم Camera Roll را لمس کنید و انگشتتان را نگه دارید.

گزینه delete content را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید فایل‌ها حذف شوند، گزینه delete را دوباره برای تایید انتخاب کنید.

این روش در ویندوز فون ۸٫۱ و همچنین ویندوز فون ۸٫۰  اجرا می‌شود. تنها تفاوت در ویندوز فون ۸٫۰ این است که به‌جای سوایپ کردن به چپ برای رسیدن به آلبوم‌ها، باید گزینه Albums را انتخاب کنید.

نظر شما در این باره چیست؟

منبع: Gsm


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *